Не виключенням став 2014 рік, який відзнаменувався проведенням круглого столу під гаслом «Права людини. Забезпечення прав людини в України на сучасному етапі розвитку державності». Робота круглого столу розпочалася з вітального слова декана факультету менеджменту Залевського А.В., який акцентував увагу на необхідності популяризації знань про людські права, сприяння розвитку правової освіти в України та вихованню у курсантів поваги до закону і прав людини.

Для участі у роботі круглого столу були запрошені працівники практичних органів внутрішніх прав та пенітенціарної служби, а саме: Коломоєць Олександр Дмитрович – помічник начальника чергової частини – оперативний черговий чергової частини Штабу УМВС України в Кіровоградської області майор міліції; Князєва Карина Олександрівна - слідчий спеціальної міліції відділу розслідування злочинів лінії карного розшуку слідчого управління УМВС України в Кіровоградській області старший лейтенант міліції; Пилипишина Аліна Володимирівна – інспектор з питань підготовки до звільнення Установи із соціально-виховної та психологічної роботи в Кіровоградській області старший лейтенант внутрішньої служби; Зеркаль Олександр Валерійович – заступник начальника по контролю за виконанням судових рішень КВК №6 лейтенант внутрішньої служби.

Участь практичних працівників у роботі круглого столу дала змогу курсантам дізнатися особливості захисту, дотримання та не порушення прав людини у повсякденній діяльності правоохоронних органів, а також тих, хто відбуває покарання у місцях позбавлення волі. Особливу цікавість викликали питання, пов’язані з наданням умов для відбування покарань засудженим у відповідних установах, можливістю реалізації їх трудових відносин тощо.

У проведенні круглого столу взяли участь науково-педагогічний склад та курсанти як факультету менеджменту, зокрема, так академії у цілому.

Під час проведення круглого столу відповідальними працівниками кафедри менеджменту, економіки та права було організовано виставку літератури та друкованої продукції, присвяченої захисту прав людини, протидії насилля в сім’ї тощо.

Дискусійна сфера спілкування учасників столу порушила проблеми відносно забезпечення права на недоторканність приватного життя, проявів корупції в життєдіяльності сучасного суспільства, випадків та причин насилля в сім’ї тощо. У підсумку роботи столу було зазначено, що вирішення таких глобальних проблем потребує об’єднання зусиль державних структур, правоохоронних органів, громадських і міжнародних організацій, науковців і експертів.

Декан факультету менеджменту
А.В. Залевський