Оголошується набір на навчання за програмою офіцерів запасу

В період з 15.02.2021р. по 15.05.2021р. здійснюється конкурсний відбір для проходження на контрактній основі навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ за програмами підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються:
1. Студенти ЗВО другого та старших курсів навчання, будь якої форми навчання, будь-якої спеціальності чи спеціалізації, чоловічої та жіночої статі.
2. Особи, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра без вікових обмежень
Громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка від ВІДСТРОЧКА ВІД ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ.
 Військово-облікові спеціальності:
Пілот військово-транспортної авіації;
Офіцер бойового управління;
Керівник зони посадки;
Офіцер авіаційного штабу.
Заняття проводяться виключно у м. Кропивницький з метою підготовки до проходження військової служби у Збройних Силах України на офіцерських посадах в Повітряних Силах ЗСУ, інших військових формуваннях, а також в правоохоронних органах спеціального призначення.
  Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати:
на кафедрі військової підготовки ЛА НАУ;
за тел.: 0522-394-749 (08.00-16.00)

Дрезналь Артур Генріхович

Дрезналь Артур Генріхович

Завідуючий кафедри військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук, доцент, полковник запасу

 

Кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету є єдиним в Кіровоградському регіоні військовим навчальним підрозділом, в якому військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу можуть проходити як студенти Льотної академії НАУ, так і студенти інших вищих навчальних закладів та особи які вже здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.

Навчатися мають право особи чоловічої та жіночої статі без вікових обмежень.

Навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється за кошти фізичних осіб.

Військове навчання розраховане на 2 роки та здійснюється:
- для курсантів ЛА НАУ - методом військового дня (один день на тиждень);
- для студентів ЗВО м. Кропивницького - в другій половині дня методом військового дня;
- для громадян з освітою не нижче освітнього рівня бакалавр - блоково протягом 2-3-х тижнів на семестр.  

Кафедра військової підготовки розташована в окремій будівлі, має сучасну матеріально-технічну базу, навчальну авіаційну техніку та озброєння. На кафедрі працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з числа офіцерів запасу, які мають великий досвід кадрової військової служби в лавах Збройних Сил.

Завершальним етапом військової підготовки є проведення 30-ти денного навчального збору в військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, де студенти складають Військову присягу на вірність Українському народові.

Випускникам кафедри військової підготовки по закінченню навчання присвоюється первинне офіцерське звання "молодший лейтенант запасу".

Випускники кафедри військової підготовки мають можливість працевлаштуватися на офіцерських посадах в Збройних Силах України або в інших військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення.

Умови конкурсного відбору студентів для навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету за програмою підготовки офіцерів запасу

Детальнішу інформацію можна отримати за вказаними адресою або телефоном.

 

Адреса: ЛА НАУ, вул. Добровольського, 1, м. Кропивницький, Україна, 25005.
Телефон: +38 0522 394749.