Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

ГОРБАНЬ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
(24.09.1953-23.01.2023)

Віктор Миколайович народився 24 вересня 1953 року у місті Черкаси в авіаційній сім’ї. Дитинство його пройшло у місті Бугуруслані, де у льотному училищі ЦА працювали його батьки. Він ще з дитинства бачив себе в командирському кріслі літака, тому пішов навчатися до Бугурусланського льотного училища ЦА. По завершенні училища залишився на посаді пілота-інструктора. А з 18 травня 1979 року - від самого моменту заснування Кіровоградського вищого льотного училища ЦА - вже досвідченим пілотом, почав працювати тут. Відтоді усе життя Віктора Миколайовича пов’язано з льотною академією. Працював командиром ланки; командиром ескадрильї авіаційного загону; командиром повітряного судна – інструктором літака АН-26 , пізніше освоїв Л-410УВП та Як-42. З 1994 року працював заступником командира льотного загону ДЛАУ. Після виходу на пенсію залишився працювати та став провідним спеціалістом сертифікаційного центру, начальником відділу методичного забезпечення сертифікаційного центру, старшим пілотом-інструктором тренажерного центру Льотної академії. До останнього дня свого життя працював заступником начальника тренажерного центру.

Має відзнаку за безаварійний наліт годин та кваліфікацію 1-й клас пілота ЦА. Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник Аерофлоту".

Він став наставником для тисяч випускників академії, для яких відкрив шлях у професію пілота.

Фахівець високого класу, порядний, відкритий, чесний та надійний друг, принциповий та відданий справі колега – таким в нашій пам’яті назавжди залишиться Віктор Миколайович Горбань.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям…Вічна пам'ять нашому колезі…

Прощання відбудеться 26.01.23 о 10.30 за адресою вул. Жадова, 21, к.1.
Виїзд на Далекосхідне кладовище об 11.00.

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

Детальніше...

ШАНОВНІ ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ!
Вивчати українську мову стає легше!
Розпочинаємо 16 січня!
Ви маєте унікальну можливість вивчати українську мову разом зі своїм онлайн навчанням!
Скористайтесь цим шансом!
Після проходження всього курсу навчання ви отримаєте Сертифікат.
Приєднуйтесь до наших курсів української мови!
Деталі на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ міжнародних зв’язків 

DEAR INTERNATIONAL STUDENTS!
Learning Ukrainian is getting easier.
We start on January, 16.
You have a unique opportunity to learn Ukrainian together with your online lessons!
Don't miss this chance!!!
After completing the entire training course, you will receive a Certificate.
Join our Ukrainian language courses!
Details at Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

International Relations Department 

Шановні спілчани, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас та ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим!

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, Ми вистояли! Не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.
Нехай у Новому році у ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.
І хай світло Віфлеємської зірки осяває наш праведний путь, а новонароджений Ісус оберігає нашу Україну та її захисників!
З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою
профком ЛА НАУ

Відбулось чергове он-лайн засідання наукового курсантського гуртка з історії авіації «Захоплені небом», що діє на кафедрі права та соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії НАУ.

Детальніше...