Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Черноскулов Володимир Семенович.

В 1942 році пішов добровольцем з 10 класу у Свердловське піхотне училище. В листопаді 1942 року був вже на Західному фронті. Війну закінчив командиром роти в званні капітана. Має бойові нагороди: орден Вітчизняної війни 2 ступеня та орден Червоної Зірки, медаль «За звільнення Варшави», медаль «За перемогу над Німеччиною у ВВВ 1941-1945 року».
Детальніше...

Шановні ювіляри! Педагогічний та студентський колектив Льотної академії!

Радий привітати вас із красивою датою! А головне, зі здобутками в частині наукової та освітньої діяльності, які ви маєте за роки роботи!

Академія прославляє не тільки наш регіон. Своєю працею ви робите нас відомими далеко за межами країни. Ви даруєте крила мрійникам з усіх куточків світу!

Я бажаю Льотній академії Національного авіаційного університету процвітання. Зміцнення позицій серед освітніх закладів, наповнення матеріально-технічної бази. А головне, студентів, у яких світяться очі, які своєю подальшою працею будуть підтверджувати : рівень льотки високий!

Ректор ЦДПУ ім. Володимира Винниченка
Євген Соболь

Льотна академія НАУ пройшла довгий і славний шлях розвитку,дотримуючись на своєму шляху високих показників підготовкиавіаторів для більш ніж 80 країн світу. Ваш навчальний заклад – визнаний далеко за межами України флагман підготовки висококваліфікованих авіаторів. Колектив Центральноукраїнського національного технічного університету вітає колектив Льотної академії Національного авіаційного університету зі знаменною подією, 70-річчям із дня заснування!

Ви завжди демонструєте творчий підхід у підготовці фахівців, впроваджуєте новаторські ідеї у формуванні змісту освіти, успішно запроваджуєте високі європейські стандарти на національну науково - освітню ниву. Це міцна запорука подальшої діяльності вашого навчального закладу.Бажаємо всім вам міцного здоров'я, наповненого радістю іуспіхами життя, добробуту і творчої наснаги, вагомих результатів упраці танавчанні в ім'я нашої рідної України!

За дорученням колективу,
ректор університету
Володимир Кропівний

День народження завжди є найприємнішою подією в календарі будь якої людини. Вдвічі це свято приємніше якщо цей день об’єднує сотні-тисячі людей, що закохані в спільну справу. В Україні словосполучення «авіаційна освіта» асоціюється, в першу чергу, з Льотною академією НАУ.

Цього року нашій рідній «альма матер» виконується 70 років. За цей час з лав нашого навчального закладу у велике авіаційне життя злетіли десятки поколінь авіаторів. І лише у 2021 році в академії розпочала свою роботу Рада молодих вчених. Не зважаючи на зовсім юний вік Ради, успіхи і досвід молодих вчених ЛА НАУ підтверджує високий інтелектуальний потенціал навчального закладу. Так серед молодих вчених академії три доктора наук, дев’ять кандидатів наук, викладачі та аспіранти, які активно інтегровані в науково-дослідну діяльність академії та виховання підростаючого покоління.

Рада молодих вчених глибоко переконана, що успіхи молоді – це запорука перспективного впевненого руху Льотної академії у майбутнє! Тому ми хочемо побажати академії процвітання, зміцнення міжнародних зв’язківі великого попиту випускників академії на авіаційному ринку праці!

Керівництво Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) та її учасники щиро вітають колектив та курсантів Льотної академії НАУ з ювілеєм - 70 років з дня заснування!

За такий період Академія створила свою історію та підготувала десятки тисяч авіаційних фахівців різних спеціальностей  від пілота, штурмана, диспетчера повітряного руху  до юриста, економіста  авіаційної галузі. Ми пишаємося  Вашими досягненнями та нашою співпрацею у команді провідної галузевої асоціації – ААУЦА.

Безхмарного мирного неба нам усім, легких злетів та посадок, натхнення, радості, успіхів, в такій нелегкій діяльності, як підготовка висококваліфікованого персоналу для авіаційної галузі!

Перше, що відчуваєш, коли потрапляєш в академію – її потужну енергетику, створену поколіннями мужніх, сильних та талановитих авіаторів, які навчалися та працювали тут.

 Історія  нашого льотного навчального  закладу розпочалась в далекому 1951 році. Заклад мав декілька етапів розвитку від військового до цивільного, від середнього до вищого навчального закладу.Ми горді тим, що за ці роки академія підготувала понад 118 тисяч авіаспеціалістів, в тому числі більше 5 тисяч спеціалістів для 81 країни світу.

Академія – це значно більше, ніж навчальний заклад. Це об’ємний науково-навчально-виробничий комплексз аеродромами, навчальними літаками, авіаційно-технічною базою та тренажерними комплексами. Але насамперед – це великий колектив, відданий своїй справі людей. Людей, які у період розквіту та у складні часи робили все, щоб велика авіаційна родина зростала, поповнювалась новими вихованцями, які працюють на благо України та створюють імідж українського авіатора у міжнародній спільноті.

Щиро вітаю усіх ветеранів, працівників, випускників, курсантів та студентів академії зі святом! Давайте і надалі разом творити славетну історію Льотної академії Національного авіаційного університету!

З повагою
в.о. начальника академії Сергій Юлдашев

Відповідно до Наказу №450 від 23 вересня 2021 року начальника Льотної академії НАУ з метою дотримання карантинних обмежень для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, а також з урахуванням того, що Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України та застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, зокрема, заборонити проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів), проведення урочистих заходів з нагоди святкування 70-річчя з дня заснування ЛА НАУ, заплановані на 24 вересня 2021 року у Будинку культури «Авіатор» скасовані.