Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Шановні курсанти, студенти, викладачі та співробітники академії!
Щорічно у третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки.
Цього року це – 19 травня 2022 року.
Запрошуємо вас долучитися до традиційного фото-флешмобу у День вишиванки!

Детальніше...

Триває плідна співпраця двох академій – Льотної академії Національного авіаційного університету та Кіровоградської Малої академії наук. Науковці академії керують науковими відділеннями та науковими секціями Малої академії та виступають науковими керівниками науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальніше...

Шановні старшокласники, абітурієнти-2022, батьки!

Ми розуміємо, що цьогорічна вступна кампанія є справжнім іспитом для кожного з вас. Війна випробовує нас на міцність!
Для того, щоб допомогти вам розібратися із особливостями вступу у 2022 році, запрошуємо долучитися до нашого онлайн заходу "День відкритих дверей", що відбудеться 3 червня 2022 року о 15.00 на офіційній сторінці Льотної академії НАУ у Facebook.
Реєстрація учасників заходу за посиланням:
Ми надішлемо електронну адресу, на яку Ви зможете завчасно надати свої запитання.
Ви дізнаєтесь все про вступ до академії цього року: від реєстрації в електронному кабінеті до особливостей навчання на кожній зі спеціальностей Льотної академії.
Ми розкажемо про організацію освітнього процесу та державне забезпечення курсантів Льотної академії НАУ. Онлайн консультування вступників відбуватиметься з 15.00 до 16.30 в форматі прямого ефіру за адресою
Будемо раді зустрічі!

12 травня 2022 року Громадська спілка Освіторія та UNICEF Ukraine запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.

Детальніше...

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life. Це електронні колекції книг та журналів таких великих видавничих компаній як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Детальніше...

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підвів підсумки Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед студентської молоді 2021 року. У виді «Водні походи (катамарани)» І місце посіла команда туристів туристичного клубу «Крила мандрів» Льотної академії Національного авіаційного університету під керівництвом Олександра Колотухи.

Детальніше...

Відповідно до наказу №397 від 29.04.2022 року Міністерства освіти і науки України та наказу №116 від 03.05.2022 року Льотної академії НАУ Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» буде тимчасово переміщений на базу Льотної академії НАУ.

В академії створено робочу групу з питань тимчасового розміщення Коледжу. «Наразі очікуємо приїзду перших працівників коледжу та його керівництва. Разом будемо більш детально вивчати питання та узгоджувати подальшу спільну роботу», - прокоментував ситуацію в.о. начальника ЛА НАУ Володимир Максимов.