Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Інновації сьогодення є актуальними та значущими в умовах розвитку Індустрії 4.0. Затребуваність стейкголдерів щодо підготовки закладами вищої освіти конкурентоспроможних фахівців є важливим для подальшого розвитку покоління next generation на засадах цифровізації та STEM-освіти.

Детальніше...

Льотна академія Національного авіаційного університету отримала Сертифікат про акредитацію освітньої програми «Правове забезпечення авіаційної діяльності», 081 «Право», перший (бакалаврський) рівень.

Детальніше...

5 червня 2021 року в Льотній академії  НАУ відбувся випуск слухачів проєкту «Норвегія – Україна». 34-ро олександрійців стали випускниками та отримали відповідні документи. Проєкт «Норвегія – Україна» спрямований на перепідготовку та соціальну адаптацію військовослужбовців. Льотна академія НАУ підтримує та навчає слухачів проєкту. « Наша основна задача, щоб учасники АТО/ООС знайшли свій шлях у житті та суспільстві»,- говорить начальник Льотної академії НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...

Начальник ЛА НАУ, доктор юридичних наук Олександр Чумак, викладачі та студенти – правники, які навчаються в льотній академії за спеціальністю правове забезпечення авіаційної діяльності, зустрілися із представником Уповноваженого з дотримання права на інформацію і представництва в Конституційному Суді України Віктором Барвіцьким та представником Уповноваженого Верховної Ради України в південних областях Олександром Остапенком. 

Детальніше...

На базі Льотної академії Національного авіаційного університету в онлайн режимі проведено  вебінар для здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня - майбутніх докторів філософії за спеціальністю 011 - освітні, педагогічні науки, щодо вдосконалення навичок формування наукового апарату у процесі роботи над дослідженням.

Детальніше...

2 червня 2021 року відбулося засідання Вченої ради Льотної академії НАУ на якому розглянули низку актуальних питань:

Детальніше...

8 червня 2021 року в Льотній академії НАУ відбулася звітно – виборна конференція первинної профспілкової організації. Відкрив конференцію голова ППО ЛА НАУ Леонід Кузьменко. Він проінформував, що на конференцію обрано 102 делегата, присутні  на конференції  96, а на обліку в первинній профспілковій організації авіапрацівників ЛА НАУ перебуває загалом 518 членів профспілки. У роботі звітно – виборної конференції  взяли участь: Михайло Козич, голова профспілки авіапрацівників України та начальник ЛА НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...