Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 2021р. № 1240 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. № 1236 і від 29 червня 2021р. № 677 та наказу начальника ЛА НАУ №906 від 03.12.2021 починаючи з 06.12.2021 року допуск відвідувачів до харчування в їдальні, кафе "Екіпаж" буде здійснюватися за умови пред’явлення документів про вакцинацію.
Контроль за перевіркою наявності вищевказаних документів у здобувачів вищої освіти покладено на відділ організаційно - стройової, виховної та психологічної роботи, у відвідувачів - на директора служби громадського харчування.

01 грудня 2021 року у Льотній академії НАУ для аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні наук на запрошення Гаранта цієї освітньої програми докторки педагогічних наук, професорки Тетяни Степанівни Плачинди гостьову лекцію (в онлайн-форматі) провів доктор педагогічних наук, професор Ашот Агванович Чатинян – провідний науковець Вірменського державного інституту фізичної культури і спорту (м. Єреван).

Детальніше...

У річницю референдуму за Незалежність України першокурсники Льотної академії НАУ відвідали обласний краєзнавчий музей. Старший науковий співробітник відділу історії Анатолій Васильович Маршанін ознайомив здобувачів освіти ЛА НАУ з тематичними виставками «Всеукраїнський Референдум 1991 року на Кіровоградщині» і «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» та провів оглядову екскурсію залами музею. Студенти мали можливість побачити унікальні експонати різних епох, що характеризують історичний розвиток і культуру краю з найдавніших часів до сьогодення.

Для багатьох першокурсників подорож до музею стала справжнім відкриттям самобутньої мистецької спадщини нашого регіону, адже вони приїхали на навчання до Кропивницького з різних областей України та з інших країн: Еквадору, Узбекистану і Азербайджану.

За інформацією доцентки кафедри професійної педагогіки
та соціально-гуманітарних наук Ірини Романько

1 грудня першокурсники Льотної академії НАУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Льотна експлуатація повітряних суден», за допомогою платформи «Zoom» здійснили екскурсію до Державного політехнічного музею, що діє при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Детальніше...

Протягом грудня 2021 року науковці академії мають змогу скористатися доступом до 12 баз даних платформи ЕВSСОhost.Це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ) надає можливість попрацювати дистанційно з платформою EBSCOhost.

Для активації віддаленого доступу до ресурсів компанії EBSCO необхідно:

  1. Мати читацький квиток ДНТБ (можна отримати онлайн);
  2. Заповнити ФОРМУ для активації віддаленого доступу;
  3. Виконати інструкції з активації віддаленого доступу, що надійдуть (протягом доби після заповнення форми) на поштову скриньку.

Компанією ЕВSСО Informаtion Services підготовлено коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи ЕВSСОhost, яке доступне за посиланням: bit.ly/3qS3xV9

У разі виникнення проблем із налаштування безкоштовного тестового доступу та додаткових запитань слід звертатися за роз'ясненнями до провідного бібліографа інформаційно-бібліографічного відділу ДНТБ України Гордієнко Ганни на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зав. довідково-бібліографічного відділу
провідний бібліотекар
Тетяна Пилипівна Украінцева

Співробітники кафедри інформаційних технологій ЛА НАУ провели екскурсію для вихованців дитячо-юнацького центру "Зорецвіт", щоб наочно показати, що таке авіаційні робототехнічні системи. Вихованці гуртка "Робототехніка" разом з керівницею Галиною Скребницькою відвідали навчальні лабораторії безпілотних літальних апаратів та тренажерів авіаційних безпілотних систем.

Детальніше...

30 листопада 2021 року в Кіровоградській облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації, голови Наглядової ради Сергія Шеремета відбулось засідання Наглядової ради Установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області" (співзасновником якої є ЛА НАУ).
Під час засідання проведено другий етап конкурсного відбору на посаду директора установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області – співбесіди.
За результатами співбесіди з кандидатами та за результатами оцінювання членами Наглядової ради переможцем конкурсного відбору став Гавриленко Олександр Анатолійович – на даний час в.о директора установи "Агенція регіонального розвитку" - набравши найбільшу кількість балів.