Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.
Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, – в Україні чи за кордоном.

Детальніше...

23 червня 2022 року ми отримали сумну звістку про загибель нашого колеги стрільця Служби авіаційної безпеки ЛА НАУ Андрія Юрійовича Соловйова (03.06.1969 року народження).
Його життя трагічно обірвалося в бою, під час захисту Донеччини.
Справжній патріот України, врівноважений, принциповий та надійний товариш, він вже не вперше стає на захист рідної землі. У 2014 році він став на захист Батьківщини, взявши участь у АТО/ООС.
Андрій Юрійович став співробітником академії у 2017 році. Багато хто з нас, проходячи пост охорони у І навчальному корпусі, чи адміністративному корпусі першим зустрічали його спокійну привітність, та стриману посмішку.
27 лютого 2022 року він був мобілізований та прикомандирований до військової частини, де проходив службу під час АТО.
Друзі та колеги пам’ятатимуть про Андрія Юрійовича як про порядну, благородну, добру людину. Низько вклоняємося Герою за його подвиг та самопожертву заради Великої Перемоги України! Пам'ять про Захисника, нашого колегу та друга - назавжди у наших серцях!
Колектив Льотної академії Національного авіаційного університету висловлює щирі співчуття дружині, сину та близьким Андрія Юрійовича…
Вічна пам'ять!
Інформацію про час та місце поховання буде оголошено додатково.

Під час засідання ректорату 22.06.2022 в.о. начальника ЛА НАУ Володимир Максимов привітав науковців академії із підвищенням наукового рівня та вручив атестати професорів та доцентів.
Нагадаємо, що Наказом МОНУ №530 від 06.06.2022 затверджено рішення вчених рад закладів вищої освіти щодо присвоєння вчених звань п’ятьом викладачам Льотної академії НАУ. Саме вони сьогодні отримали свої наукові атестати.
Вітаємо наших колег:
Дмітрієва Олега Миколайовича з присвоєнням звання професора кафедри льотної експлуатації, аеродинаміки та динаміки польоту;
Сікірду Юлію Володимирівну з присвоєнням звання професора кафедри туризму та авіаційних перевезень;
Кушнєрову Надію Іванівну з присвоєнням звання доцента кафедри аеронавігації;
Ситника Юрія Борисовича з присвоєнням звання доцента кафедри безпеки польотів;
Сороку Михайла Юрійовича з присвоєнням звання доцента кафедри інформаційних технологій.

Під час чергового засідання Вченої ради Льотної академії НАУ в.о. начальника академії Володимир Максимов відзначив інженера з охорони праці Володимира Григоровича Бороту Почесною грамотою Льотної академії Національного авіаційного університету.
"За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя з дня народження", - йдеться у тексті грамоти.
Приєднуємося до привітань Володимира Григоровича, який 44 роки працює в академії спочатку старшим викладачем кафедри фізико-математичних дисциплін, секретарем приймальної комісії, а тепер інженером з охорони праці!
Щиро дякуємо за відданість академії!

В Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція "Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України". Організатором та натхненником наукового заходу є доктор географічних наук, завідувач кафедри туризму та авіаційних перевезень ЛА НАУ Олександр Колотуха.

Детальніше...

17 червня 2022 року об 11.00 в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського відбудеться презентація двох наукових доробків д.г.н., завідувача кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії Національного авіаційного університету О.В. Колотухи – електронного туристського словника та наукової монографії.

Детальніше...