Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має три факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми; навчальні літаки; тренажерні комплекси; авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних вимог засідання Вченої ради відбувалося в Льотній академії у форматі відеоконференції, 28 членів ради працювали в двох аудиторіях академії одночасно.

Детальніше...

12 квітня за рішенням Міжнародної авіаційної федерації відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики та за рішенням 65–ії сесії Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день польоту людини в космос.

Детальніше...

Візит делегації освітян і науковців на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом до Республіки Таджикистан проходив з 30 березня до 1 квітня 2021 року. До складу делегації входили представники понад 80 закладів вищої освіти України. Національний авіаційний університет представляли: ректор Максим Луцький, проректори з міжнародного співробітництва і освіти Ірина Зарубінська та з організаційно-правової та безпекової діяльності Сергій Юлдашев, начальник Льотної академії НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...

7 квітня 2021 року кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права та правового регулювання авіаційної діяльності Льотної академії Національного авіаційного університету Зеленський Сергій Миколайович отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Детальніше...

Днями на кафедрі права та правового регулювання авіаційної діяльності відбувся науково-методичний семінар за участю викладачів кафедри та заступника начальника відділу просвітництва та надання правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мироненко А.О.

Детальніше...

20-25 березня 2021 в Донецькій області, Бахмутському районі в  с. Серебрянка представниця Льотної  академії НАУ Світлана Бондарчук взяла участь у тренінгу «Організація та промоція підготовчих курсів» для керівників освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас-Україна" закладів освіти. Тренінг організований: ГО «Фонд “Відкрита політика» спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту “Доступна освіта для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)” програми «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше...