До Вашої уваги пропонуємо актуальні новини
відділу міжнародних зв'язків
Льотної академії Національного авіаційного університету 

В рамках укладеної міжінституційної угоди між Інститутом транспорту і зв’язку (Латвія) та Льотною академією Національного авіаційного університету студенти та курсанти академії запрошуються до участі у конкурсі на проходження навчання в Інституті транспорту і зв’язку із забезпеченням грантовою стипендією.

Заявки на участь приймаються до 2 грудня 2022 року на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
(Відділ міжнародних зв’язків Льотної академії НАУ). Поспішайте, кількість місць обмежена!

Детальна інформація про умови участі у конкурсі тут.

Шановні студенти, доводимо до Вашого відома отримані від Ескішехірського технічного університету результати конкурсного відбору студентів для участі у програмі «Erasmus + KA107 program for Ukrainian universities», детальніше про конкурс тут.

Детальніше...

21 червня 2022 року в рамках інтеграції в освітній європейський простір між Вищою школою технічною (м. Катовіце, Польща) та Льотною академією НАУ було укладено договір про співробітництво у сферах освіти, науки та культури.

Детальніше...

За підтримки відділу міжнародних зв'язків Льотної академії НАУ наш заклад вищої освіти долучився до участі у VIII конкурсі соціального грантового проєкту «Scholarship in Ukraine».

Детальніше...

9 квітня 2022 року в рамках онлайн-зустрічі між Сілезьким технологічним університетом (м. Глівіце, Польща) та Льотною академією НАУ було укладено Меморандум про порозуміння щодо міжнародного співробітництва.

Детальніше...

За підтримки відділу міжнародних зв'язків Льотної академії НАУ науково-педагогічні працівники нашого закладу прийняли участь у Міжнародній науковій конференції «Нові напрями розвитку дигіталізації на початку третього тисячоліття» Інституту транспорту та зв’язку (м. Рига, Латвійська Республіка).

Детальніше...

16 лютого 2022 року в рамках онлайн-зустрічі між Економічним університетом - Варна (Болгарія) та Льотною академією НАУ було укладено договір про міжнародне співробітництво та Міжінституційну угоду програми академічної мобільності Erasmus+ KA107 на 2021 - 2026 роки.

Основною метою договору є розвиток взаємного співробітництва в сфері освіти, підвищення якості підготовки спеціалістів, вдосконалення навчальної, методичної та науково-дослідницької роботи.

Детальніше...

За підтримки відділу міжнародних зв'язків Льотної академії НАУ 20 січня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних технологій к.п.н., доцент Катерина Суркова, к.т.н. Анна Колесник та к.т.н Михайло Сорока взяли участь у пленарному онлайн засіданні ІІІ Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку», організатор Вища технічна школа, м. Катовіце, Польща.

Детальніше...

Початок 2022 року став продуктивним у встановленні партнерських відносин з Технічним університетом Ескішехіру (Туреччина). У січні відбулася онлайн зустріч між делегаціями університету та академії задля укладання договорів про співпрацю.

Детальніше...

До участі у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Управління високошвидкісними рухомими об’єктами та професійна підготовка операторів складних систем» долучився заступник декана факультету Аеронавтики та Космонавтики Технічного університету Ескішехіра (Туреччина), д.т.н, професор Еніс Турхан Тургут (Enis Turhan Turgut), який привітав Льотну академію НАУ з ювілеєм та розповів про загальну систему авіаційної підготовки в технічному університеті Ескішехіра (Туреччина).

Детальніше...