До Вашої уваги пропонуємо актуальні новини
відділу міжнародних зв'язків
Льотної академії Національного авіаційного університету 

Завдяки плідному розвитку співпраці Льотної академії НАУ з університетом Кренфілда (м. Кренфілд, Великобританія) у рамках проекту «The UK – Ukraine Twinning Initiative», який координується Фондом Президента України з питань освіти, науки і спорту за підтримки Universities UK International, ми отримали унікальну можливість долучитись до проходження БЕЗКОШТОВНОГО тримісячного онлайн курсу з покращення рівня володіння англійською мовою з провідним викладачем (Native Speaker) університету Кренфілда – Вівіаною Пенетта.

Детальніше...

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Льотної академії НАУ!

Завдяки плідному розвитку співпраці Льотної академії НАУ з університетом Кренфілда (м. Кренфілд, Великобританія) у рамках проекту «The UK – Ukraine Twinning Initiative», який координується Фондом Президента України з питань освіти, науки і спорту за підтримки Universities UK International, ми отримали унікальну можливість долучитись до проходження БЕЗКОШТОВНОГО тримісячного онлайн курсу з покращення рівня володіння англійською мовою з провідним викладачем (Native Speaker) університету Кренфілда – професором Крісом БІНЧЕМ.

Детальніше...

В рамках укладеної міжінституційної угоди Льотна академія НАУ запрошує студентів на БЕЗКОШТОВНЕ навчання у Rzeszów University of Technology (RUT) за програмою академічної мобільності Еразмус+!

Детальніше...

В рамках укладеної міжінституційної угоди між Льотною академією Національного авіаційного університету та Ризьким Технічним Університетом (м. Рига, Латвія) студенти та курсанти академії отримали унікальну можливість долучитися до проходження навчання за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131 в Ризькому Технічному Університеті в осінньому семестрі 2023/2024 навчального року із забезпеченням грантовою стипендією.

Детальніше...

Льотна академія НАУ оголошує відбір студентів на семестрове навчання за програмою мобільності Erasmus + KA 131 у Ризькому Технічному Університеті.

Детальніше...

Весняний семестр для Надії Ковальової, студентки 3 курсу факультету авіаційного менеджменту (спеціальність - “Управління повітряним рухом”) проходить у Ескішехірському технічному університеті (Eskisehir Technical University - ESTU). Надія стала переможницею конкурсного відбору для участі у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+KA 107.

Детальніше...

В рамках укладеної угоди про науково – освітню співпрацю між Льотною академією НАУ та Інститутом транспорту і зв'язку (м. Рига, Латвія) студенти Льотної академії НАУ отримали унікальну можливість долучитись до програми міжнародної академічної мобільності «Еразмус +».  

Детальніше...

В рамках укладеної міжінституційної угоди між Інститутом транспорту і зв’язку (Латвія) та Льотною академією Національного авіаційного університету студенти та курсанти академії запрошуються до участі у конкурсі на проходження навчання в Інституті транспорту і зв’язку із забезпеченням грантовою стипендією.

Заявки на участь приймаються до 2 грудня 2022 року на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
(Відділ міжнародних зв’язків Льотної академії НАУ). Поспішайте, кількість місць обмежена!

Детальна інформація про умови участі у конкурсі тут.

Шановні студенти, доводимо до Вашого відома отримані від Ескішехірського технічного університету результати конкурсного відбору студентів для участі у програмі «Erasmus + KA107 program for Ukrainian universities», детальніше про конкурс тут.

Детальніше...

21 червня 2022 року в рамках інтеграції в освітній європейський простір між Вищою школою технічною (м. Катовіце, Польща) та Льотною академією НАУ було укладено договір про співробітництво у сферах освіти, науки та культури.

Детальніше...