Максимов Володимир Олексійович, кандидат технічних наук.
У 1980 р. закінчив з відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації по спеціальності “Експлуатація літальних апаратів і авіаційних двигунів”.
Кандидат технічних наук з 1989 року. Має досвід роботи керівником авіаційної галузі з колективом 75000 працівників.
Працював в органах управління ЦА Європи (член Координаційного комітету Європейської Конференції ЦА, відповідальний за розвиток аеропортів Європи і здоров’я авіапасажирів).
Брав активну участь в роботі Асамблей ICAO. Керівник авторського колективу розробників стандарту ICAO з питань забезпечення здоров’я авіапасажирів. Брав участь у розробці Повітряного кодексу України, проєктів постанов і розпоряджень Кабінету міністрів України. Керівник робочих груп з розробки Програми розвитку цивільної авіації України і Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат цивільної авіації, які були затверджені постановами Кабінету міністрів України. З 1997 по 1998 р.р. – Перший заступник Міністра транспорту – Голова Укравіації. Генеральний директор Державного авіаційного підприємства “Україна” з 2000 по 2002 р.р. Заступник Міністра транспорту – директор Державного департаменту авіаційного транспорту України з 2002 по 2004 р.р. Голова Державної служби з нагляду за безпекою авіації (керівник центрального органу державної виконавчої влади) з 2004 по 2005 р.р.
Видатний науковий дослідник в галузі цивільної авіації. Основний напрямок наукових досліджень – міжнародне та державне регулювання авіаційної діяльності, підтримання льотної придатності повітряних суден. Вільно володіє англійською мовою (Сертифікат рівня В2). Має сертифікат НАУ для викладання профільних дисциплін англійською мовою. З 2013 року доцент кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден Національного авіаційного університету. За час науково-педагогічної діяльності є автором та співавтором понад 45 наукових та навчально-методичних робіт.
19 квітня 2022 року призначений виконуючим обов’язки начальника Льотної академії Національного авіаційного університету.
Сорока Михайло Юрійович
Кандидат технічних наук.
Народився 16 червня 1983 року.
Закінчив Державну льотну академію України у 2006 році за спеціальністю «Обслуговування повітряного руху» з кваліфікацією інженера з аеронавігаційної інформації.
3 2005 року працює в Державній льотній академії України (Льотні академії НАУ) на посадах інженер-програміст, старший викладач кафедри інформаційних технологій, відповідальний секретар приймальної комісії, начальник навчального відділу, в.о. декана факультету льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху.
У листопаді 2020 року призначений виконуючим обов’язки заступника начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи.
Особистий прийом
Вівторок з 14.00 до 16.00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сорокін Анатолій Михайлович
Народився 7 серпня 1961 року.
Після завершення Бугурусланського льотного училища цивільної авіації ім. Петра Федоровича Єромасова у 1981 році одразу сів за штурвал літака Ан-2 (працював другім пілотом повітряного судна).
Від 1990 року працював у Кіровоградському ВЛУЦА пілотом-інструктором ПС Л-410; Ан-2. Пізніше опанував літаки Ан-24 та Ан-26.
У 1993 році отримав кваліфікацію Пілот першого класу ЦА. Має допуск до польотів як пілот інструктор на ПС ХИАТ-650.
У 1996 році завершив навчання на факультеті льотної експлуатації, отримавши диплом про вищу освіту з кваліфікацією інженер-пілот.
У 2007 році переведений на посаду заступника командира авіаційного загону. Екзаменатор TRE; FE; FIE. Загальний наліт складає 10230 годин.
У 2015 році призначений на посаду начальника льотного тренажерного центру.
З 2023 року – обіймає посаду заступника директора академії.
Сидоров Микола Володимирович
Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.
Народився 7 травня 1952 року.
У 1978 році закінчив з відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю "Електронно-обчислювальні машини",спеціалізація – авіаційні тренажери.
В академії працює з серпня 1978 року на посадах інженера тренажерного центру, старшим науковим співробітником науково-дослідного сектору (НДС) академії, начальник НДС.
У 1996 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 "Теорія та методика професійної освіти" на тему: "Спеціальна професійна підготовка курсантів льотних училищ під час початкового навчання на тренажері".
З 20 січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з загальних питань та інноваційного розвитку.
З 2009 року і до теперішнього часу виконує обов’язки Вченого секретаря академії та секретаря конкурсної комісії.
Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (1988 р.) та нагрудним знаком "Петро Могила" (2012 р).
Помічник директора ЛА НАУ з громадських зв’язків
Ковальова Олена Сергіївна
Кандидат педагогічних наук.
Народилася 13 вересня 1980 року.
У 2002 році закінчила фізико-математичнний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, де отримала ступінь магістра за спеціальністю викладач фізики. У 2006 році закінчила аспірантуру Державної льотної академії України за спеціальністю педагогіка професійної освіти.
У 2002 році працювала вчителем у ШДС «Вікторія-П», з 2003-2005 рр. - викладачем Кіровоградського інституту комерції.
З 2005 по 2008 рік – заступник редактора обласного інформаційно-розважального тижневика «Новий погляд», журналіст кіровоградського журналу «Ланруж», редактор сайту «весь Кіровоград» та член Кіровоградського прес-клубу реформ. 2005-2006 рік - помічник Народного депутата України з питань громадських зв’язків.
З 2008 по 2013 р. працювала на посадах: головного спеціаліста з питань оприлюднення у ЗМІ результатів діяльності КРУ в Кіровоградській області, начальника відділу зв’язків з громадськістю Корпорації «ХХІ століття».
З січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з громадських зв’язків.
У 2020 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю «Теорія і методика професійної освіти». Тема дослідження: «Формування інноваційної компетентності майбутніх авіаційних фахівців у процесі вивчення безпілотних повітряних суден».