Науково-педагогічний склад та здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту авіаційної діяльності у форматі онлайн долучилися до лекції щодо Google Project Management (Tools) Professional Certificate offered by Google, яку провів заступник директора з технічної експертизи Кропивницького дослідно-проєктного офісу цифрового розвитку, Team leader at IntraNote, ex Team leader at Ciklum, Microsoft Certified Developer Зайцев Юрій Юрійович.

Ознайомилися як з досвідом роботи менеджерів різних ланок компанії Google, так і з основами та принципами управління проєктами.

Дякуємо організаторам заходу, а також Зайцеву Ю.Ю., за огляд курсу Google Project Management (Tools) Professional Certificate offered by Google та можливість долучитися до обговорення актуальних питань з підготовки фахівців у сфері управління проєктами.

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності
Льотної академії НАУ

Здобувач другого (магістерського) освітнього рівня М. Коломієць під керівництвом к.е.н. Хачатурян Олени Сергіївни приймав участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Black Sea Science", який проходив у лютому-березні 2024 року в Одеському національному технологічному університеті.

Назва роботи «Впровадження корпоративної інформаційної системи управління зовнішньоекономічною діяльністю товариства з обмеженою відповідальністю «Майстер-Авіа»»

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності
Льотної академії НАУ

05 квітня 2024 року відбулося відкрите лекційне заняття кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту авіаційної діяльності ЛА НАУ Інги Мірошниченко на тему: «Циклічні коливання та економічне зростання», для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 073 Менеджмент, ОПП «Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень» та ОПП «Менеджмент туристичної індустрії».

На лекції були присутні: здобувачі вищої освіти групи 431, 433, 403; методист вищої категорії методичного кабінету ЛА НАУ Тухар Г.Г.; завідувач кафедри фізико-математичних дисциплін та застосування інформаційних технологій в авіаційних системах ЛА НАУ Суркова К.В.; викладачі кафедри менеджменту авіаційної діяльності ЛА НАУ.

Метою лекції було розкриття нерівномірності та циклічності економічного розвитку, надати ґрунтовну характеристику економічним циклам як прояву макроекономічної нестабільності, визначити сутність, джерела, умови і характерні риси економічного зростання, з’ясувати необхідність державного регулювання економічного зростання тощо.

Відповідно до зазначеної мети на лекції було розглянуто питання:

  1. Макроекономічна нестабільність і нерівномірність економічного розвитку.
  2. Циклічність як прояв макроекономічної нестабільності.
  3. Сутність, джерела, умови і характерні риси економічного зростання.
  4. Державне регулювання економічного зростання.

При обговоренні проведеного відкритого лекційного заняття було зазначено, що поставлена мета та цілі заняття досягнуто, ефективності методів, що застосовувалися при проведенні лекційного заняття є доцільними у використанні різноманітної наочності (презентація містила: схеми, таблиці, рисунки, графіки); вдалому застосуванні міжпредметних та внутрішньопредметних зв’язків в процесі проведення лекції.

Також було зазначено, що всі етапи проведення заняття: організаційна частина (перевірка присутніх); повідомлення теми, мети та завдань; актуалізація опорної навчальної інформації; вивчення нового матеріалу; узагальнення та систематизація вивченого матеріалу та підсумкова частина заняття (підбиття підсумків заняття, відповідь на запитання здобувачів вищої освіти, повідомлення завдань на самостійне опрацювання) проведені на високому науково-методичному рівні.

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності
Льотної академії НАУ

4 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти, професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту авіаційної діяльності Льотної академії Національного авіаційного університету, гаранта, членів проєктної групи та запрошених гостей-стейкхолдерів, а саме:
- керуючого директра Antonov Logistics SALIS GmbH В. Авдєєва
- генерального директора міжнародної акціонерної авіаційної компанії «УРГА» О. Галінського
- директора ТОВ «ВО – ТУР»В. Соколовського
- директора ФОП Карпова К.Ю. «Поїхали з нами» К. Карпова.

Обговорено пропозиції та зауваження від стейкхолдерів щодо ОПП «Менеджмент авіаційних та туристичних підприємств» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Були детально проаналізовані обов’язкові та вибіркові компоненти освітніх програм. Увага також була акцентована на можливостях працевлаштування випускників кафедри за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Були обговорені питання щодо можливості проходження літньої практики в даних підприємствах та про подальші можливості співробітництва та працевлаштування як в межах окремих напрямів цифрового розвитку.

Вдячні всім запрошеним гостям за значущу участь у навчальному процесі здобувачів вищої освіти кафедри менеджменту авіаційної діяльності та удосконалення освітньо-професійних програм.

Детальніше