Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2021 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2020 року № 1274 та Правил прийому в Льотну академію НАУ в 2021 році для вступу на навчання на освітньому ступені магістра необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (далі ЄВІ).

Для реєстрації бажаючих скласти ЄВІ у Відбірковій комісії Льотної академії НАУ створено спеціальні умови (згідно з листом МОН України від 30.04.2020р. № 1/9-228).

З 11 травня 9:00 до 03 червня 18:00 2020 року вступники мають надіслати на електронну адресу Відбіркової комісії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Представник відбіркової комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у відбіркової комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до відбіркової комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до відбіркової комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Бланк заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листа

Етапи вступної кампанії для здобуття ступеня магістра (денна та заочна форма навчання)

Корисні посилання:

https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/