Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

В сім'ї великій, новій

23 ноября 2011

21-23 листопада 2011 р. магістри, аспіранти і викладачі льотної академії взяли участь в роботі двох конференцій, що відбулися в Національному авіаційному університеті: науково-методична конференція «Проблеми розвитку Глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM» та Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом». Відкрили конференцію та привітали учасників директор Інституту аеронавігації В. Васильєв, заступник директора з науково-методичної роботи С. Креденцар та начальник відділу Державного космічного агентства України К. Волох.

З доповідями виступили високопрофесійні авіаційні фахівці з цікавими доповідями про інновації в галузі супутникової навігації, підготовки авіаційного персоналу та інших досліджень, а саме головний конструктор «Радіотехнічних вимірювань» А. Нестерович (м. Харків), завідувач сектору авіаційної медицини Державіаслужби України Л. Шевчук, директор навчально-методичного центру післядипломної освіти «Аеролінгва» О.Петращук, начальник відділу первинної підготовки персоналу ОрПР НСЦ ДП ОПР «Украерорух» В. Колотуша (м.Київ) та інші.

На секції "Організація та обслуговування повітряного руху» з доповідями за темами своїх магістерських робіт «Вдосконалення системи тренажерної і передтренажерної підготовки авіадиспетчера» виступили магістри льотної академії Дем’яненко Юрій та Гусєв Андрій (кафедра обслуговування повітряного руху льотної академії). А також з доповідями виступили аспіранти і викладачі кафедри інформаційних технологій, іноземних мов та фізико-математичних наук Шмельова Т.Ф., Артеменко А В., Якуніна І.Л., Тимошенко А.С., інструктор ТЦ ОПР Смутко А.П.

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національний авіаційний університет (Інститут аеронавігації); співорганізатор - Державне космічне агентство України.

Участь в науково-методичних конференціях сприяє обміну науковим досвідом, збагачує знаннями і взагалі є корисним цікавим спілкуванням як для викладачів, так і для курсантів. Спасибі керівництву льотної академії, що підтримує прагнення науковців КЛА НАУ до таких наукових подорожей.


Заст. директора
ІАН КЛА НАУ Т.Шмельова
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2019 г. Все права защищены.vacancies worldwide