Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Ноябрь

22 ноября 2007

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 листопада 2007 р. N 1039-р Київ
Про заходи щодо удосконалення підготовки льотного складу цивільної авіації

1. Погодитися з пропозицією Мінтрансзв'язку щодо придбання Державіаадміністрацією у 2007-2008 роках двох тренажерів, п'яти навчальних літаків з одним двигуном та двох навчальних літаків з двома двигунами для підготовки льотного складу цивільної авіації в навчальних закладах Мінтрансзв'язку та МОН за рахунок надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях, які зараховуються до спеціального фонду державного бюджету, з урахуванням залишків на початок відповідного року.

2. Державіаадміністрації передати в установленому порядку придбані згідно з пунктом 1 цього розпорядження один тренажер, три навчальних літаки з одним двигуном та один навчальний літак з двома двигунами державному підприємству "Головний навчальний та сертифікаційний центр цивільної авіації України", а Державній льотній академії України один тренажер, два навчальних літаки з одним двигуном та один навчальний літак з двома двигунами.

3. Мінтрансзв'язку, МОН разом з Мінфіном передбачити під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для навчальних закладів Мінтрансзв'язку та МОН з метою підготовки льотного складу цивільної авіації.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2019 г. Все права защищены.vacancies worldwide