Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

XXXI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та курсантів

12 квітня 2011 року відбулася традиційна науково-практична конференція молодих учених та курсантів, яка присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики.
        У роботі конференції крім аспірантів та курсантів академії взяли участь молоді вчені та студенти Одеського державного педагогічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, Кременчуцького льотного та Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету (м.Київ) та Кіровоградського медичного коледжу.
        Зі словами привітання на пленарному засіданні виступив ректор академії, кандидат технічних наук, професор Неділько С.М. Він привітав всіх присутніх, надав оцінку курсантській науковій діяльності та вручив грамоти курсантам за активну участь в науковій конференції і грамоти викладачам академії за плідну роботу з обдарованою молоддю та за значний внесок у підготовку та проведення конференції.
        Слово для доповіді було надано Першому проректору з навчальної та наукової роботи Дрезналю Артуру Генріховичу, який звернув увагу присутніх на деякі досягнення наукового життя ДЛАУ та їх підґрунтя. Доповідач особливо наголосив на тому, що навчально-науковою роботою (підготовкою наукових доповідей, виконання рефератів, курсових та дипломних робіт) згідно з навчальним планом охоплені всі курсанти академії; протягом 2010/2011 навчального року в академії працювало більше 60 наукових гуртків та груп.
        Також на пленарному засіданні конференції було оголошено інформацію про те, що саме 12 квітня відзначає свій день народження відомий випускник Кіровоградського льотного навчального закладу – Герой Радянського Союзу, льотчик-космонавт Игор Волк, на честь якого пролунали щирі оплески присутніх і відеофільм про якого було продемонстровано. Також присутні поздоровили з ювілеєм одного з дуже гідних співробітників ДЛАУ, який присвятив служінню авіації все своє життя – командира курса Матенчук Віталія Дмитровича.
        Кожен з факультетів ДЛАУ надав для пленарного засідання по кращій доповіді.
        Подальша робота конференції проходила у 25 секціях, для яких було підготовлено 499 доповідей.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15
Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide