Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

А вас задовольняє ваш рівень володіння англійською?

Я навчаюсь у Кіровоградській льотній академії вже третій рік, але ніколи не задумувався, що я дійсно щасливчик. Так, гарний вуз, цікава та престижна професія. Але той факт, що наша академія – один з небагатьох технічних вищих закладів України, де англійська мова є професійно орієнтованою навчальною дисципліною та викладається з першого по п’ятий рік навчання, ніколи не замислювався.
        Англійська мова – мій улюблений предмет. Не буду вдаватися до тонкощів, але англійська – запорука успіху професійної діяльності майбутнього авіаспеціаліста. До того ж, наша країна взяла курс на євроінтеграцію і знання англійської, як міжнародної мови, вкрай необхідне. Ви запитаєте: «Як ти вивчаєш англійську?». Я відповім: «Різними шляхами, бо мова потребує багато практики». От нещодавно у Кіровоградській льотній академії пройшло «Свято англійської мови», яке поєднувало засідання англомовного клубу, представлення роботи кафедри іноземних мов, вікторину та інтерактивні майстерні. Наш англомовний клуб працює третій рік, але саме на «Святі англійської мови» пройшло розширене засідання клубу, членами якого стали студенти різних курсів, представники авіакомпанії «УРГА», Украероруху, діючі диспетчери, вчителі-предметники, які викладають професійно орієнтовані дисципліни англійською мовою.
        Справжню насолоду я отримав від вікторини, де змагались дві команди студентів – представники факультетів льотної експлуатації та організації повітряного руху. Змагання було дійсно цікавим та жвавим. Запитання вікторини охоплювали знання краєзнавчого матеріалу й професійної англійської мови. Дуже вдалими та неочікуваними були завдання від членів жюрі і, безперечно, конкурси привітання й вболівальників.
        Особисто мені сподобалося все: організація свята, різноманітні види діяльності, настрій студентів і викладачів. І найголовніше – іншомовне спілкування в невимушеній атмосфері.
                                                                                                                           Голова Ради Старшин КЛА НАУ Олександр Коновалов, 121 к/в

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15
Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide