Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Потрібні рідній Кіровоградщині

04.06.2014 р. відбулася екскурсія випускників КЛА НАУ 2014 року (спеціальностей менеджмент та технічне обслуговування ПС) на провідні підприємства машинобудування Кіровоградщини, а саме - «Червону зірку» та «Гідросилу». Курсанти на власні очі побачили сучасний процес створення гідравлічних агрегатів та сільськогосподарських машин, особливості роботи підприємств із розвинутою зовнішньоекономічною діяльністю.
        Екскурсія розпочалася з відвідування торгівельного залу заводу «Червона зірка». Екскурсовод ознайомив гостей з продукцією, яка користується широким попитом не тільки в Україні, а й за кордоном (Росія, Польща, Франція, Китай та ін.). У виставочному залі, курсантам були представлені одні з самих новітніх машин сільського господарства, які є най модернізованими та затребуваними сучасним суспільством.
        Після виставочного залу ми відвідали виробництво, яке дозволило упевнитися в широті та глибині обсягів процесу виготовлення «величних» машин сільського господарства. Курсанти були вражені найсучаснішим обладнанням зазначеного підприємства.
        Відвідавши деякі цеха, курсанти мали можливість спостерігати за одним з технологічних процесів виготовлення деталей на сільськогосподарські машини та їх обробку.
        По закінченню цієї екскурсії на заводі «Червона зірка», курсантам була висунута пропозиція по працевлаштуванню на дане підприємство за напрямами: менеджер, маркетолог, інженер.
        Відвідавши завод «Гідросила», студенти спочатку були запрошені у конференц-зал для ознайомлення з організацією виробництва продукції, робіт, послуг (гідронасоси для сільськогосподарської техніки) та процесу становлення та розвитку “Гідросили”.
        Після цього, курсанти відвідали робочі місця працівників відділу збуту та саме виробництво.
        Без 5 хвилин молоді спеціалісти – випускники КЛА НАУ під час прослуховування інформації зізналися, що вони й не знали, що на “Гідросилі” використовуються настільки сучасна техніка та інноваційні технології, а її продукція потрібна у стількох країнах СНД та Європи.
        Побували ми й в цехах, поспостерігали за безпосереднім ходом виробництва. На власні очі переконалися, як сьогодні працюють на заводі з новою технікою, що вже не потребує виготовлення деталей власноруч, адже більшість робіт виконується розумними машинами. Приємно вразило багатьох і те, в яких умовах працюють працівники на заводі. А коли завітали у відділ головного конструктора, то вже дівчата переконалися, що й для жінки на “Гідросилі” теж знайдеться місце – і неабияке, а добре оснащене. Адже над багатьма проектами працюють саме жінки.
        Екскурсія закінчилася промовою (прес-конференцією) технічного директора, який детально розповів про умови праці та оплату праці працівників заводу (середня 3700 грн.). Наголос під час конференції був зроблений на тому, що в своєму складі працівників, він хотів би бачити саме таких фахівців, як наші курсанти, через те, що ВНЗ в якому вони навчаються, має дуже високий статус не тільки в Кіровограді а й в Україні в цілому, а випускники за напрямами підготовки, що були запрошені на екскурсію, завдяки глибоким отриманим в КЛА НАУ знанням та вмінням, легко адаптуються до завдань сучасного машинобудування. Відповідно до цього, керівництво підприємства запросило бажаючих з числа випускників КЛА НАУ приходити на співбесіду для подальшого працевлаштування.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide